WDM Modil

  • WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR

    WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR

    Longèdonn Divizyon Multiplex pasif modil rezo optik ki fèt pou aplikasyon GPON / XGPON / NGPON2. Li baze sou filtè fim mens (TFF) teknoloji a epi li opere nan chanèl 1310nm / 1490nm / 1550nm. Karakteristik ● Low ensèsyon Pèt ● Segondè izolasyon ● Low Polarization Depandan Pèt ● Kontra enfòmèl ant ● Segondè fyab ak estabilite segondè ● Wide Tanperati opere: Soti nan -5 ℃ a 75 ℃ ● Telcordia GR-1209-CORE konfòme ● Telcordia GR-1221-CORE konfòme Aplikasyon CWDM Sistèm PON Networ ...
  • FWDM Componet

    FWDM Componet

    Konpozan FWDM sa a sèvi ak teknoloji filtè entèferans ki gen matirite pou separe oswa konbine siyal optik espesifik. Avèk lajè band, pèt ensèsyon ki ba, izolasyon segondè, ak tanperati ki ba depandan pèt, yo ideyal pou itilize nan anplifikatè optik, CATV, ak aplikasyon pou FTTH. Karakteristik ● Wide Pleasant ● Low ensèsyon pèt ● Segondè izolasyon chanèl ● Eksepsyonèl fyab ak estabilite Aplikasyon l anplifikatè Optical l CATV Espesifikasyon Item Inite Paramèt Nòt Pa ...
  • 1310/1490/1550FWDM Component

    1310/1490 / 1550FWDM Component

    Karakteristik ● Wide Pleasant ● Low ensèsyon pèt ● Segondè izolasyon chanèl ● Eksepsyonèl fyab ak estabilite Aplikasyon ● anplifikatè optik ● CATV Espesifikasyon Item Inite Paramèt Pase Port (CP) Sant longèdonn lp nm 1310 & 1490 Longèdonn Range nm 1310 + -50 & 1490 + -10 Enstriksyon Pèt dB ≤ 0.80 Flatness dB ≤0.30 Izolasyon @ λR dB ≥30 Refleksyon Port (CR) Longèdonn santral lR nm 1550 Longèdonn Range nm 1535 ~ 1620 ensèsyon Lo ...
  • 200G DWDM Module Mux Demux DWDM

    200G DWDM Modil Mux Demux DWDM

    Se dans longèdonn Divizyon Multiplex Modil ki fèt pou aplikasyon pou rezo DWDM. Li baze sou teknoloji Filtè mens Film (TFF) epi li opere nan 200G chanèl espas espas longèdonn ITW gri CWDM soti nan 1520nm 1620nm. Karakteristik ● Low ensèsyon Pèt ● Segondè izolasyon ● Low Polarization Depandan Pèt ● Segondè fyab ak estabilite segondè ● Telcordia GR-1209-CORE konfòme ● Telcordia GR-1221-CORE konfòme ● RoHS-6 konfòme Aplikasyon DWDM Sistèm PON Rezo CATV Lyen Espesifikasyon .. .
  • 150G DWDM MODULE MUX DEMUX for Base Station

    150G DWDM MODIL MUX DEMUX pou Estasyon Sèvi

    Se dans longèdonn Divizyon Multiplex Modil ki fèt pou aplikasyon pou rezo DWDM. Li baze sou filtè mens Film (TFF) teknoloji a epi li opere nan 150G chanèl espas ITU gri CWDM longèdonn soti nan 1520nm 1620nm. Karakteristik ● Low ensèsyon Pèt ● Segondè izolasyon ● Low Polarization Depandan Pèt ● Segondè fyab ak estabilite segondè ● Telcordia GR-1209-CORE konfòme ● Telcordia GR-1221-CORE konfòme Aplikasyon DWDM Sistèm PON Rezo CATV Lyen Specification Paramèt Inite S ...
  • 100G DWDM Module MUX DEMUX LGX CASE

    100G DWDM Modil MUX DEMUX LGX CASE

    Se dans longèdonn Divizyon Multiplex Modil ki fèt pou aplikasyon pou rezo DWDM. Li baze sou teknoloji a Filtè mens Film (TFF) ak opere nan 100G chanèl espas ITU gri CWDM longèdonn soti nan 1520nm 1620nm. Karakteristik ● Low ensèsyon Pèt ● Segondè izolasyon ● Low Polarization Depandan Pèt ● Segondè fyab ak estabilite segondè ● Telcordia GR-1209-CORE konfòme ● Telcordia GR-1221-CORE konfòme Aplikasyon DWDM Sistèm PON Rezo CATV Lyen Specification Paramèt Inite S ...
  • High Quality CWDM Multiplexer with 1470-1610nm for Base Station

    Meyè kalite CWDM multiplexeur ak 1470-1610nm pou estasyon baz

    Koryas longèdonn Divizyon Multiplex Modil ki fèt pou estasyon baz 5G ak aplikasyon pou rezo milti-longèdonn CWDM. Li baze sou filtè mens Film (TFF) teknoloji a epi li opere nan espas kanal 20nm ITU gri CWDM longèdonn soti nan 1270nm 1610nm. Karakteristik ● Low ensèsyon Pèt ● Segondè izolasyon ● Low Polarization Depandan Pèt ● Segondè fyab ak estabilite segondè ● Wide longèdonn opere: Soti nan 1260nm 1620nm ● Wide tanperati opere: Soti nan -5 ℃ a 75 ℃ ● Telcordia GR-120 ...
  • 9+1CH CWDM with LGX Box

    9 + 1CH CWDM ak LGX Box

    Koryas longèdonn Divizyon Multiplex Modil ki fèt pou estasyon baz 5G ak aplikasyon pou rezo milti-longèdonn CWDM. Li baze sou filtè mens Film (TFF) teknoloji a epi li opere nan espas kanal 20nm ITU gri CWDM longèdonn soti nan 1270nm 1610nm. Karakteristik ● Low ensèsyon Pèt ● Segondè izolasyon ● Low Polarization Depandan Pèt ● Segondè fyab ak estabilite segondè ● Telcordia GR-1209-CORE konfòme ● Telcordia GR-1221-CORE konfòme Specification Paramèt Inite Specificatio ...
  • 8CH CWDM Mux and Demux Module

    8CH CWDM Mux ak Demux Modil

    Koryas longèdonn Divizyon Multiplex Modil ki fèt pou estasyon baz 5G ak aplikasyon pou rezo milti-longèdonn CWDM. Li baze sou filtè mens Film (TFF) teknoloji a epi li opere nan espas kanal 20nm ITU gri CWDM longèdonn soti nan 1270nm 1610nm. Karakteristik Low ensèsyon Pèt segondè izolasyon Low Polarization Depandan Pèt Wide longè opere: Soti nan 1260nm 1620nm Wide Tanperati opere: Soti nan -5 ℃ a 75 ℃ Segondè fyab ak estabilite segondè Telcordia GR-1209-CORE compli ...
  • Single Fiber Bidirectional Optical Circulator

    Single fibre Bidirectional Optical sikilatè

    Sikilatè reyalize ki pa revèsib transmisyon optik, ki gide transmisyon an ranvèse nan limyè, separe li soti nan transmisyon an pi devan nan limyè nan espas, ak rezilta li soti nan yon lòt pò. Li ka itilize ak WDM MUX modil ak DEMUX modil reyalize sèl-fib transmisyon bi-direksyon ak ekonomize resous fib. Karakteristik ● Low ensèsyon Pèt ● Low Polarization Depandan Pèt ● Wide Tanperati opere: Soti nan -5 ℃ a 75 ℃ ● Segondè fyab ak estabilite ● Telcordia GR-1209-COR ...
  • CCWDM Mux Demux Module

    CCWDM Mux Demux Modil

    Kontra enfòmèl ant koryas Divizyon Multiplex ki fèt pou aplikasyon pou milti-longèdonn rezo CWDM ak modil estasyon baz 5G. CCWDM nou an fabrike ki baze sou teknoloji espas gratis ak opere nan espas kanal 20nm ITU gri CWDM longèdonn soti nan 1270nm 1610nm. Karakteristik ● Low ensèsyon Pèt ● Segondè izolasyon ● Low PDL ● Kontra enfòmèl ant konsepsyon ● Bon inifòmite chanèl-a-chanèl ● Wide longèdonn opere: Soti nan 1260nm 1620nm ● Segondè fyab ak estabilite ● Telcordia GR-1209-CORE-2001 ...