Single Mode Fibre Optique Patch kòd

  • ST Single Mode Patch Cord

    ST Single Mode Patch kòd

    Sa a ST Single Mode Patch kòd se youn nan konektè yo seri MT. Ferrules yo nan seri a sèvi ak de twou gid ak yon dyamèt sou figi a fen ferrule ak broch la gid pou koneksyon egzak. Anplis de sa, li ka trete yo pwodwi divès kalite jumper. Konsepsyon kontra enfòmèl ant nan Connector a pèmèt kavalye la gen yon gwo kantite am ak yon ti gwosè. Nan lòt men an, sa a ST Single mòd Patch kòd ka lajman itilize nan segondè-dansite entegre anviwònman liy optik liy ...
  • Single Mode To Multimode Fiber Patch Cord

    Single Mode Pou Multimode Fib Patch kòd

    Sa a se mòd sèl nan multimode kòd patch fib ki fèt espesyalman pou fè kòd patch soti nan aparèy la nan lyen an fib optik kabl. Sa a kouch epè pwoteksyon jeneralman itilize pou koneksyon ki genyen ant transceiver optik la ak bwat tèminal la. Konpare ak kòd òdinè sou mache a, se mòd sèl nou an multimode kòd patch fib ekipe ak avantaj nan bon repetibilite, bon pèfòmans entè-ploge ak estabilite tanperati bon. Nan lòt men an, li tou reali ...
  • SC to SC Single Mode Patch Cord

    SC a SC Single Mode Patch kòd

    SC sa a SC kòd mòd patch sèl karakteristik de twou gid ak yon dyamèt sou figi a fen ferrule ak PIN nan gid pou koneksyon egzak. Li vrèman fasil pou enstalasyon e pa gen okenn bezwen espesyal pou kenbe. Anplis de sa, li ka trete yo pwodwi divès kalite MPO jumper. Ekipe ak pwosesis avanse, SC nou an SC kòd mòd sèl ka lajman itilize nan segondè-dansite entegre anviwònman liy fib-optik nan pwosesis la fil elektrik, asire operasyon gwo vitès. O ...
  • SC to LC Single Mode Patch Cord

    SC LC Single Mode Patch kòd

    Sa a SC LC kòd mòd patch sèl ki konekte nan sistèm nan transmisyon optik, ki reyalize fonksyon an nan kominikasyon nan kouti optik, e pa gen anyen nan fòma a kod nan siyal la. Konpare ak kòd òdinè sou mache a, SC nou an LC sèl kòd patch mòd gen avantaj ki genyen nan bay ultra-ba latansi transmisyon done ak sipòte yon vòltaj ultra-lajè ekipman pou pouvwa. Ekipe ak pwoteksyon pouvwa ekselan ak otomatik oblije chanje, li sipòte yon ult ...
  • MTRJ to MTRJ Fiber Optic Patch Cord

    MTRJ MTRJ Fibre Optique Patch kòd

    Sa a MTRJ MTRJ Patch Cord ekipe ak estrikti pwoteksyon, ki reyalize fonksyon an yo anpeche domaj la nan anviwònman an ki antoure fib optik la, tankou dlo, dife, chòk elektrik, elatriye sant la se limyè-transmèt nwayo a vè. Nan yon fib multimode, nwayo a gen yon dyamèt, ki se apeprè ekivalan a epesè nan yon cheve imen. Nwayo fib sèl-mòd la gen yon dyamèt. Se deyò a nan nwayo a ki te antoure pa yon anvlòp an vè ki gen yon endèks pi ba nan ...
  • LC to LC Single Mode Fiber Patch Cord

    LC LC Single Mode Fib Patch kòd

    LC sa a LC sèl mòd fib patch kòd kapab yon etablisman ideyal pou koneksyon ankadreman distribisyon fib optik ak priz enfòmasyon optik sou switch la, koneksyon ant switch yo, koneksyon ant switch la ak òdinatè a, ak koneksyon ant priz enfòmasyon optik la ak òdinatè a. Ekipe ak pèfòmans segondè, LC nou an LC sèl mòd kòd patch fib ka aplike nan subsistèm nan jesyon. Akòz gwosè apwopriye a ak pwa limyè, ...
  • LC Single Mode Fiber Optic Patch Cord

    LC Single Mode Fibre Optique Patch kòd

    Sa a LC Single Mode Patch kòd se espesyalman apwopriye pou anviwònman dansite segondè dansite. Konpare ak kòd òdinè sou mache a, kòd sa a ekipe ak ultra-ti Connector, ki sove plis espas la konpare ak kavalye nan kab nòmal san yo pa afekte rale la. Ak tipòtrè Connector ke djenn lan se pi kout pase konvansyonèl LC Connector ke djenn lan, ki ekonomize plis espas pou jesyon kabinè. Akòz pèfòmans nan segondè, LC Single Mode Patch kòd nou an gen yon pi kout ...
  • FC Single Mode Patch Cord

    FC Single Mode Patch kòd

    · Satisfè EIA / TIA 604-2 ak ferrule seramik pou gwo vitès rezo kabl. · Kab enprime ede klarifye ak rekonèt câbles diferan. · Zirkonya seramik Ferrule Optimum IL ak RL. · Pliye sansib kab fib montre yon gwo pèfòmans sou detèminasyon. · K = K pake katon bay pwoteksyon max sou atik ou yo. Espesifikasyon Connector FC a FC Jacket OD 1.6 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Fib Mode 9 / 125μm Jacket Koulè Jòn Polisaj APC APC Jacket Materyèl PVC (OFNR), OFN ...