Pwodwi

  • EOC Slave EB-400/401 EOC Terminal: EB-400-B/EB-401-B

    EOC Esklav EB-400/401 EOC Tèminal: EB-400-B / EB-401-B

    Endepandan ekipman tèminal EOC. HomePlug AV / IEEE 1901 teknoloji, adopte Qualcomm AR7411 chip, sèvi ak yon bann frekans ki ba anba 65MHz, ak kolabore ak EC seri EOC tèt-fen ekipman reyalize transmisyon an nan siyal done Ethernet nan rezo a distribisyon kowaksyal. Si ou vle fonksyon WIFI. Karakteristik Product 1. Se biwo santral la konfigirasyon modèl inifye delivre, ak aparèy la se ploge ak jwe. 2. Bay 1 KAB melanje siyal opinyon RF pò ak 1 TV siyal pwodiksyon RF p ...
  • Outdoor 2 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Deyò 2 WAY TAP (5 ~ 1000 MHz)

    HT200B11 Valè Tap dB 4 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Enstriksyon Pèt An-Sòti (-dB Max) Frekans (Megaèrts) 5 ~ 10 - 3.2 1.7 0.9 0.5 0.5 0.5 0.4 0.4 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.1 0.6 0.7 0.6 0.5 0.5 0.5 301 ~ 400 - 3.2 2.0 1.3 0.8 0.8 0.8 0.5 0.5 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.0 1.0 0.9 0.7 0.7 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.6 1.1 1.1 1.0 0.8 0.8 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.3 1.3 1.2 1.2 1.2 751 ~ 900 - 4.3 2.8 2.2 1.7 1.6 1.5 1.4 1.4 ...
  • Outdoor 4 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Deyò 4 WAP TAP (5 ~ 1000 megaèrts)

    HT400B11 Valè Tap dB 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Enstriksyon Pèt An-Sòti (-dB Max) Frekans (Megaèrts) 5 ~ 10 - 3.2 1.6 1.0 0.6 0.5 0.5 0.4 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.0 0.7 0.7 0.6 0.5 0.5 301 ~ 400 - 3.2 1.9 1.3 0.9 0.9 0.8 0.5 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.1 1.0 0.9 0.7 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.5 1.2 1.1 1.0 0.8 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.4 1.3 1.2 1.2 751 ~ 900 - 4.5 3.0 2.2 1.7 1.7 1.5 1.4 1.4 901 ~ 1000 - 4.9 3.5 2.5 2.0 2.0 1.8 1.7 1.6 Tape Pèt Nan ...
  • Outdoor 8 WAY TAP (5~1000 MHz)

    Deyò 8 WAP TAP (5 ~ 1000 megaèrts)

    HT800B11 Valè Tape dB 11 14 17 20 23 26 29 32 Pèt ensèsyon nan-soti Out -dB Max) Frekans (Megaèrts) 5 ~ 10 - 3.2 1.6 1.0 0.6 0.5 0.5 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.0 0.7 0.7 0.6 0.5 301 ~ 400 - 3.2 1.9 1.3 0.9 0.9 0.8 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.1 1.0 0.9 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.5 1.2 1.1 1.0 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.4 1.3 1.2 751 ~ 900 - 4.5 3.0 2.2 1.7 1.7 1.5 1.4 901 ~ 1000 - 4.9 3.5 2.5 2.0 2.0 1.8 1.7 Tap pèdi ...
  • Outdoor Splitters (5~1000 MHz)

    Splitters Deyò (5 ~ 1000 megaèrts)

    HT204B21, HT306B21, HT306B21 Paramèt Bandwidth 2 Way 3 Way (Balanse) HT306A21 3 Way (dezekilib) HT306B21 Enstriksyon Pèt In-Out (-dB Max) Frequency (MHz (In-Low In-High 5 ~ 10 4.2 6.5 7.5 4.0 11 ~ 300 4.1 5.9 7.4 3.9 301 ~ 400 4.2 5.9 7.6 4.1 401 ~ 450 4.3 6.0 7.9 4.1 451 ~ 600 4.5 6.4 7.9 4.8 601 ~ 750 4.9 7.2 8.2 4.9 751 ~ 900 5.2 7.8 8.4 5.2 901 ~ 1000 5.3 7.9 8.7 5.4 Port2- Port3 Port2- Port3 Port2- Port4 Port3- Port4 Low-Low Low-High Out-To- Out ...
  • Outdoor Couplers (5~1000 MHz)

    Kouple Deyò (5 ~ 1000 megaèrts)

    HT100B21 Valè Tape dB Tape 8 Tape 12 Tape 16 Pèt ensèsyon An-Soti (-dB Max) Frekans (Megaèrts) 5 ~ 10 1.6 1.1 1.1 11 ~ 300 1.7 1.2 1.1 301 ~ 400 1.8 1.3 1.2 401 ~ 450 1.9 1.4 1.3 451 ~ 600 2.0 1.6 1.5 601 ~ 750 2.4 2.0 1.7 751 ~ 900 3.0 2.4 2.2 901 ~ 1000 3.5 2.7 2.5 Tap Pèt An-Pou-Tape (± 1.5dB) 5 ~ 600 8.5 12.0 16.0 601 ~ 1000 8.5 12.5 16.0 Out-To- Tape Lsolation (dB Min) 5 ~ 10 18 20 22 11 ~ 600 25 26 28 601 ~ 750 24 26 28 751 ~ 900 21 24 25 901 ~ 1000 19 2 ...
  • 1550nm Mini Optical Amplifier (ZOA1550MA)

    1550nm Mini Optical Amplifier (ZOA1550MA)

    1. Lazè ponp lan pa modil optik la ak fib er-doped yo enpòte soti nan USA. 2.The machin ekipe ak pafè ak serye pwodiksyon pouvwa optik, estabilize sikwi ak lazè thermoelectric pi fre sikwi kontwòl tanperati asire pèfòmans nan pi bon nan machin nan tout antye ak ki estab lavi ki long nan lazè a 3.The machin gen bati-an lojisyèl mikropwosè, ak siveyans eta lazè, ekspozisyon dijital, avètisman fay, jesyon rezo ak lòt fonksyon. Yon fwa para a opere ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet a 2 Fib Chanjman Modèl ZJ-1000228-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet a 2 Fib switch se 1000BASE-FX Ethernet medya kòb kwiv mete 1000Base-TX Fib. Bay yon solisyon fasil ak ékonomi ajou yon rezo kwiv ki baze sou fib optik pou yon ekstansyon pou rive nan siyal. Fibre transmisyon distans transmisyon jiska 120KM. Ploge-ak-jwe konsepsyon, fasil enstale. Li ka itilize kòm kanpe pou kont li. Karakteristik • 8 Port 100 / 1000M Ethernet + 2 Port Fibre switch, SC • Mwatye oswa plen duplex oto-negosyasyon • 100 / 1000Mbps oto-negosyasyon pou pò kwiv • Auto MD ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet a 1 Modèl Fib Chanjman ZJ-1000208-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet pou chanje Fibre se 1000BASE-FX Ethernet medya kwiv pou 1000Base-TX Fibre. Bay yon solisyon fasil ak ékonomi ajou yon rezo kwiv ki baze sou fib optik pou yon ekstansyon pou rive nan siyal. Fibre transmisyon distans transmisyon jiska 120KM. Ploge-ak-jwe konsepsyon, fasil enstale. Li ka itilize kòm kanpe pou kont li. Karakteristik • 8 Port 100 / 1000M Ethernet + 1 Port Fibre switch, SC • Mwatye oswa plen duplex oto-negosyasyon • 100 / 1000Mbps oto-negosyasyon pou pò kwiv • Auto MDI / M ...
  • 2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 Port 1000Mbps Ethernet Fibre Chanjman ZJ-1000204-S20

    2 Port 1000Mbps Ethernet pou chanje Fibre se 1000BASE-FX Ethernet medya kwiv pou 1000Base-TX Fibre. Bay yon solisyon fasil ak ékonomi ajou yon rezo kwiv ki baze sou fib optik pou yon ekstansyon pou rive nan siyal. Fibre transmisyon distans transmisyon jiska 120KM. Ploge-ak-jwe konsepsyon, fasil enstale. Li ka itilize kòm kanpe pou kont li. Karakteristik • 4 Port 100 / 1000M Ethernet + 2 Port Fibre switch, SC • Mwatye oswa plen duplex oto-negosyasyon • 100 / 1000Mbps oto-negosyasyon pou pò kwiv • Auto MDI / M ...
  • 2 Ports 100/1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 pò 100 / 1000Mbps Ethernet Fib switch ki gen konpòtman egzanplè ZJ-1000102-25

    2 pò 100 / 1000Mbps Ethernet Fibre chanjman se 1000BASE-FX Ethernet medya kwiv pou 1000Base-TX Fibre. Bay yon solisyon fasil ak ékonomi ajou yon rezo kwiv ki baze sou fib optik pou yon ekstansyon pou rive nan siyal. Fibre transmisyon distans transmisyon jiska 120KM. Ploge-ak-jwe konsepsyon, fasil enstale. Li ka itilize kòm kanpe pou kont li. Karakteristik • 2 Port 100 / 1000M Ethernet + 1 Port Fibre switch, Single Mode Doub Fib • Mwatye oswa plen duplex oto-negosyasyon • 100/1000 Mbps oto-negosyasyon pou ...
  • 1000Mbps SFP Media Converter  ZJ-GS03-PF

    1000Mbps SFP Media konnvètè ZJ-GS03-PF

    1000Mbps Ethernet RJ45 SFP Media konnvètè konvèti 100BASE-FX fib nan 100Base-TX medya kwiv oswa vis vèrsa. Bay yon solisyon fasil ak ékonomi ajou yon rezo kwiv ki baze sou fib optik pou yon ekstansyon pou rive nan siyal. Media konvètisè distans transmisyon jiska 120KM. Ploge-ak-jwe konsepsyon, fasil enstale. Li ka itilize kòm kanpe-pou kont li, oswa monte nan 2U 14 plas medya konvètisè chasi ak ekipman pou pouvwa santralize. Karakteristik • 1000Mbps Ethernet RJ45 SFP Media konnvètè • Mwatye o ...