Kochon

  • FC Fiber Optical Pigtail

    FC Fib optik Pigtail

    Fib optik pigtails bay yon fason vit fè aparèy kominikasyon nan jaden an. Yo fèt, fabrike ak teste selon pwotokòl ak pèfòmans dikte nan estanda endistriyèl yo, ki pral satisfè espesifikasyon mekanik ak pèfòmans ki pi sevè ou yo. Karakteristik 1. Pwodwi a adopte enpòte broch seramik ak enpòtasyon kalite siperyè câbles fib optik. 2. Entwodwi etranje teknoloji avanse fanm k'ap pile ak ekipman fanm k'ap pile asire devyasyon nan sant nan fib la ...
  • LC Fiber Optic Pigtail

    LC Fibre Optik Pigtail

    Fib optik pigtails bay yon fason vit fè aparèy kominikasyon nan jaden an. Yo fèt, fabrike ak teste selon pwotokòl ak pèfòmans dikte nan estanda endistriyèl yo, ki pral satisfè espesifikasyon mekanik ak pèfòmans ki pi sevè ou yo. Specification Connector A LC Connector B Unterminated Fib Mode 9 / 125μm Fib Kalite senp Polonè APC Kab Dyamèt 0.9mm Materyèl Jacket PVC Jacket Koulè Jòn longèdonn 1310nm / 1550nm Durability> ...
  • FC Fiber Optical Pigtail

    FC Fib optik Pigtail

    Fib optik pigtails bay yon fason vit fè aparèy kominikasyon nan jaden an. Yo fèt, fabrike ak teste selon pwotokòl ak pèfòmans dikte nan estanda endistriyèl yo, ki pral satisfè espesifikasyon mekanik ak pèfòmans ki pi sevè ou yo. Espesifikasyon Connector Kalite FC Polonè Kalite UPC / APC Fib Mode OS2 9 / 125μm longèdonn 1310 / 1550nm Fib Konte Senp Fib Klas G.652.D / G.657.A1 Enstriksyon Pèt ≤0.3dB Retounen Pèt UPC≥50dB, APC≥60dB Atte ...