Multimode Fibre Optique Patch kòd

  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    ST a ST OM3 Duplex Patch Cord

    · Satisfè EIA / TIA 604-2 ak ferrule seramik pou gwo vitès rezo kabl. · Kab enprime ede klarifye ak rekonèt câbles diferan. · Zirkonya seramik Ferrule Optimum IL ak RL. · Pliye sansib kab fib montre yon gwo pèfòmans sou detèminasyon. · K = K pake katon bay pwoteksyon max sou atik ou yo. Espesifikasyon Connector ST ST Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fib Mode 50 / 125μm OM3 Jacket Koulè Aqua Polisaj UPC UPC Jacket Materyèl PVC (OFNR), OFNP, LSZH ensèsyon ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    SC a SC OM4 Duplex Patch Cord

    · Satisfè EIA / TIA 604-2 ak ferrule seramik pou gwo vitès rezo kabl. · Kab enprime ede klarifye ak rekonèt câbles diferan. · Zirkonya seramik Ferrule Optimum IL ak RL. · Pliye sansib kab fib montre yon gwo pèfòmans sou detèminasyon. · K = K pake katon bay pwoteksyon max sou atik ou yo. Espesifikasyon Connector SC a Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fib Mode 50 / 125μm OM4 Jacket Koulè Aqua Polisaj UPC UPC Jacket Materyèl PVC (OFNR), OFNP, LSZH ensèsyon ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO Pou LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO LC câbles levasyon yo se pi bon chwa ou pou rezo fib segondè dansite. Li fèt espesyalman pou Ethernet rapid, chanèl fib, sant done ak aplikasyon Ethernet gigabit. Sa a se kab kab Fib 12 itilize pou konekte (6) SFP + nan yon panèl adaptè MPO ak kòf MPO. Espesifikasyon Connector Yon MPO Fi (pinless) Connector B LC UPC Duplex Fib Mode OM3 50 / 125μm longèdonn 850 / 1310nm 40 / 100G Ethernet Distans 100m nan 850nm 10G Ethernet Dis ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    MTP OM4 Patch Cord

    50 / 125μm OM4 multimode koube sansib fib optik kab la se mwens atenuasyon lè koube oswa trese konpare ak câbles tradisyonèl fib optik ak sa a pral fè enstalasyon an ak antretyen nan câbles yo fib optik pi efikas. Li kapab tou sove plis espas pou kabl dansite segondè ou nan sant done, rezo antrepriz, chanm telecom, fèm sèvè, rezo depo nwaj, ak nenpòt kote câbles plak fib yo bezwen. Sa a 50/125 OM4 multimode fib optik kab se ideyal pou ko ...
  • MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    MTP Pou LC 12 Fib OM3 Fanout Kab

    1.0.35dB Ultra Low IL ak USCONEC Connectors, 0.15dB Ultra Low IL ak LC Connectors. 2.Corning oswa YOFC fib fèt pou pase ISO, IEC, RoHS. elatriye estanda. 3. Bend kab sansib fib montre yon gwo pèfòmans sou detèminasyon. 4.K = K pake katon bay pwoteksyon max sou atik ou yo. Espesifikasyon Connector Yon MTP Fi elit Connector B LC Fib Mode 50 / 125μm OM3 Jacket Koulè Aqua Polonè Kalite PC UPC Jacket Materyèl OFNR, OFNP, LSZH Pèt ensèsyon ...
  • SC To SC OM1 Duplex Patch Cord

    SC Pou SC OM1 Duplex Patch Cord

    · Satisfè EIA / TIA 604-2 ak ferrule seramik pou gwo vitès rezo kabl. · Kab enprime ede klarifye ak rekonèt câbles diferan. · Zirkonya seramik Ferrule Optimum IL ak RL. · Pliye sansib kab fib montre yon gwo pèfòmans sou detèminasyon. · K = K pake katon bay pwoteksyon max sou atik ou yo. Spesifikasyon Connector SC a Jacket OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Fib Mode 62.5 / 125μm Jacket Koulè Orange Polisaj UPC UPC Jacket Materyèl PVC (OFNR), ...
  • SC To SC OM2 Duplex Patch Cord

    SC Pou SC OM2 Duplex Patch Cord

    Sa a fibre optik patch kòd multimode vini ak materyèl levit pèfòmans segondè, ki te gen pi long lavi sèvis pou itilize yo. Anplis de sa, li se mwens atenuasyon lè Bent oswa trese konpare ak câbles tradisyonèl fib optik, konsa fè enstalasyon an ak antretyen nan câbles yo fib optik pi efikas. Gen twa kalite opsyon materyèl levit, ki gen ladan PVC (OFNR), OFNP, LSZH, ak moun ki ka gen yon pi bon chwa selon bezwen yo. Aparans la klere ak zoranj kapab ...
  • SC to SC OM3 Duplex Patch Cord

    SC a SC OM3 Duplex Patch Cord

    · Satisfè EIA / TIA 604-2 ak ferrule seramik pou gwo vitès rezo kabl. · Kab enprime ede klarifye ak rekonèt câbles diferan. · Zirkonya seramik Ferrule Optimum IL ak RL. · Pliye sansib kab fib montre yon gwo pèfòmans sou detèminasyon. · K = K pake katon bay pwoteksyon max sou atik ou yo. Espesifikasyon Connector SC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fib Mode 50 / 125μm OM3 Jacket Koulè Aqua Polisaj UPC UPC Jacket Materyèl PVC (OFNR), OFNP, LSZH ensèsyon ...
  • LC to LC OM4 Duplex Patch Cord

    LC a LC OM4 Duplex Patch Cord

    · Satisfè EIA / TIA 604-2 ak ferrule seramik pou gwo vitès rezo kabl. · Kab enprime ede klarifye ak rekonèt câbles diferan. · Zirkonya seramik Ferrule Optimum IL ak RL. · Pliye sansib kab fib montre yon gwo pèfòmans sou detèminasyon. · K = K pake katon bay pwoteksyon max sou atik ou yo. Spesifikasyon Connector LC LC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fib Mode 50 / 125μm OM4 Jacket Koulè Aqua Polisaj UPC UPC Jacket Materyèl PVC (OFNR), OFNP, LSZH ensèsyon ...
  • LC To LC OM3 Duplex Patch Cord

    LC Pou LC OM3 Duplex Patch Cord

    · Satisfè EIA / TIA 604-2 ak ferrule seramik pou gwo vitès rezo kabl. · Kab enprime ede klarifye ak rekonèt câbles diferan. · Zirkonya seramik Ferrule Optimum IL ak RL. · Pliye sansib kab fib montre yon gwo pèfòmans sou detèminasyon. · K = K pake katon bay pwoteksyon max sou atik ou yo. Espesifikasyon Connector LC toLC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fib Mode 50 / 125μm OM3 Jacket Koulè Aqua Polisaj UPC UPC Jacket Materyèl PVC (OFNR), O ...
  • LC To LC OM2 Duplex Patch Cord

    LC Pou LC OM2 Duplex Patch kòd

    1. Pwodwi a adopte enpòte broch seramik ak enpòte bon kalite câbles fib optik. 2. Entwodwi etranje teknoloji avanse fanm k'ap pile ak ekipman fanm k'ap pile asire devyasyon nan sant nan fib la, konkav la nan fib la, sifas la nan fib la san yo pa reyur ak defo, ak paramèt yo nan reyon an nan deviation nan figi an fen seramik satisfè estanda. 3. Pèt la ensèsyon se ti, pèt la retounen se gwo, entèrchanjablite a se yon bon bagay, ensèsyon an repete ak r ...
  • LC to LC OM1 Duplex Patch Cord

    LC a LC OM1 Duplex Patch Cord

    · Satisfè EIA / TIA 604-2 ak ferrule seramik pou gwo vitès rezo kabl. · Kab enprime ede klarifye ak rekonèt câbles diferan. · Zirkonya seramik Ferrule Optimum IL ak RL. · Pliye sansib kab fib montre yon gwo pèfòmans sou detèminasyon. · K = K pake katon bay pwoteksyon max sou atik ou yo. Specification Connector LC LC Jacket OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Mode Fib 62.5 / 125μm Jacket Koulè Orange Polissage UPC UPC Jacket Materyèl PVC (OFNR), ...