Ethernet Switch1

  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet a 2 Fib Chanjman Modèl ZJ-1000228-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet a 2 Fib switch se 1000BASE-FX Ethernet medya kòb kwiv mete 1000Base-TX Fib. Bay yon solisyon fasil ak ékonomi ajou yon rezo kwiv ki baze sou fib optik pou yon ekstansyon pou rive nan siyal. Fibre transmisyon distans transmisyon jiska 120KM. Ploge-ak-jwe konsepsyon, fasil enstale. Li ka itilize kòm kanpe pou kont li. Karakteristik • 8 Port 100 / 1000M Ethernet + 2 Port Fibre switch, SC • Mwatye oswa plen duplex oto-negosyasyon • 100 / 1000Mbps oto-negosyasyon pou pò kwiv • Auto MD ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet a 1 Modèl Fib Chanjman ZJ-1000208-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet pou chanje Fibre se 1000BASE-FX Ethernet medya kwiv pou 1000Base-TX Fibre. Bay yon solisyon fasil ak ékonomi ajou yon rezo kwiv ki baze sou fib optik pou yon ekstansyon pou rive nan siyal. Fibre transmisyon distans transmisyon jiska 120KM. Ploge-ak-jwe konsepsyon, fasil enstale. Li ka itilize kòm kanpe pou kont li. Karakteristik • 8 Port 100 / 1000M Ethernet + 1 Port Fibre switch, SC • Mwatye oswa plen duplex oto-negosyasyon • 100 / 1000Mbps oto-negosyasyon pou pò kwiv • Auto MDI / M ...
  • 2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 Port 1000Mbps Ethernet Fibre Chanjman ZJ-1000204-S20

    2 Port 1000Mbps Ethernet pou chanje Fibre se 1000BASE-FX Ethernet medya kwiv pou 1000Base-TX Fibre. Bay yon solisyon fasil ak ékonomi ajou yon rezo kwiv ki baze sou fib optik pou yon ekstansyon pou rive nan siyal. Fibre transmisyon distans transmisyon jiska 120KM. Ploge-ak-jwe konsepsyon, fasil enstale. Li ka itilize kòm kanpe pou kont li. Karakteristik • 4 Port 100 / 1000M Ethernet + 2 Port Fibre switch, SC • Mwatye oswa plen duplex oto-negosyasyon • 100 / 1000Mbps oto-negosyasyon pou pò kwiv • Auto MDI / M ...
  • 2 Ports 100/1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 pò 100 / 1000Mbps Ethernet Fib switch ki gen konpòtman egzanplè ZJ-1000102-25

    2 pò 100 / 1000Mbps Ethernet Fibre chanjman se 1000BASE-FX Ethernet medya kwiv pou 1000Base-TX Fibre. Bay yon solisyon fasil ak ékonomi ajou yon rezo kwiv ki baze sou fib optik pou yon ekstansyon pou rive nan siyal. Fibre transmisyon distans transmisyon jiska 120KM. Ploge-ak-jwe konsepsyon, fasil enstale. Li ka itilize kòm kanpe pou kont li. Karakteristik • 2 Port 100 / 1000M Ethernet + 1 Port Fibre switch, Single Mode Doub Fib • Mwatye oswa plen duplex oto-negosyasyon • 100/1000 Mbps oto-negosyasyon pou ...
  • 24 Port L2/L3 Managed Ethernet Switch ZJ8300-28G-4TF

    24 Port L2 / L3 Kontwole Ethernet switch ZJ8300-28G-4TF

    24 Port L2 Jesyon Ethernet switch, li bay 350Gbps oblije chanje kapasite, pi wo pèfòmans; Èske w gen 96Mpps transfert pèfòmans, L2 / L3 fil-vitès transfert. Konsepsyon modilè a bay 24 pò 10/100 / 1000M fib Ethernet RJ45, ak 4 pò 10G SFP + plas, 1 pò konsole. Bay ase Pleasant pou agrégation ak done debaz Echanj. Itilizatè yo ka chwazi 10G pò selon demann asire rezo ki estab operasyon ak lyen chaj balanse. L2 10G switch Jesyon ak bandw segondè ...
  • 8 Port 100Mbps Ethernet to Fiber Switch  Model ZJ-100108-25

    8 Port 100Mbps Ethernet Fibre Chanjman Modèl ZJ-100108-25

    10 / 100M Optik Fib switch se 100BASE-FX Ethernet medya kwiv 100Base-TX Fib. Bay yon solisyon fasil ak ékonomi ajou yon rezo kwiv ki baze sou fib optik pou yon ekstansyon pou rive nan siyal. Fibre transmisyon distans transmisyon jiska 120KM. Ploge-ak-jwe konsepsyon, fasil enstale. Li ka itilize kòm kanpe pou kont li. Karakteristik • 8 Port 10 / 100M Ethernet + 1 Port Fibre switch, Single Mode Doub Fib • Mwatye oswa plen duplex oto-negosyasyon • 10/100 Mbps oto-negosyasyon pou pò kwiv • Auto MDI ...
  • 4 Port 10/100Mbps Ethernet + 2 port Fiber Optic Switch Model ZJ-100204-25

    4 Port 10 / 100Mbps Ethernet + 2 pò Fibre Optique switch ki gen konpòtman egzanplè ZJ-100204-25

    10 / 100M Optik Fib switch se 100BASE-FX Ethernet medya kwiv 100Base-TX Fib. Bay yon solisyon fasil ak ékonomi ajou yon rezo kwiv ki baze sou fib optik pou yon ekstansyon pou rive nan siyal. Fibre transmisyon distans transmisyon jiska 120KM. Ploge-ak-jwe konsepsyon, fasil enstale. Li ka itilize kòm kanpe pou kont li. Karakteristik • 4 Port 10 / 100M Ethernet + 2 Port Fibre switch, Single Mode Doub Fib • Mwatye oswa plen duplex oto-negosyasyon • 10/100 Mbps oto-negosyasyon pou pò kwiv • Auto MDI ...
  • 4 Port 100Mbps Ethernet to Fiber Switch Model ZJ-100104-25

    4 Port 100Mbps Ethernet Fibre Chanjman Modèl ZJ-100104-25

    10 / 100M Optik Fib switch se 100BASE-FX Ethernet medya kwiv 100Base-TX Fib. Bay yon solisyon fasil ak ékonomi ajou yon rezo kwiv ki baze sou fib optik pou yon ekstansyon pou rive nan siyal. Fibre transmisyon distans transmisyon jiska 120KM. Ploge-ak-jwe konsepsyon, fasil enstale. Li ka itilize kòm kanpe pou kont li. Karakteristik • 4 Port 10 / 100M Ethernet + 1 Port Fibre switch, Single Mode Doub Fib • Mwatye oswa plen duplex oto-negosyasyon • 10/100 Mbps oto-negosyasyon pou pò kwiv • Auto MDI ...
  • 2 Ports 10/100Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-100102-25

    2 pò 10 / 100Mbps Ethernet Fib Chanjman ki gen konpòtman egzanplè ZJ-100102-25

    2 pò 10 / 100Mbps Ethernet Fib switch se 100BASE-FX Ethernet medya kòb kwiv mete 100Base-TX Fib. Bay yon solisyon fasil ak ékonomi ajou yon rezo kwiv ki baze sou fib optik pou yon ekstansyon pou rive nan siyal. Fibre transmisyon distans transmisyon jiska 120KM. Ploge-ak-jwe konsepsyon, fasil enstale. Li ka itilize kòm kanpe pou kont li. Karakteristik • 2 Port 10 / 100M Ethernet + 1 Port Fibre switch, Single Mode Doub Fib • Mwatye oswa plen duplex oto-negosyasyon • 10/100 Mbps oto-negosyasyon pou kwiv ...