Ethernet Media konnvètè

  • 1000Mbps SFP Media Converter  ZJ-GS03-PF

    1000Mbps SFP Media konnvètè ZJ-GS03-PF

    1000Mbps Ethernet RJ45 SFP Media konnvètè konvèti 100BASE-FX fib nan 100Base-TX medya kwiv oswa vis vèrsa. Bay yon solisyon fasil ak ékonomi ajou yon rezo kwiv ki baze sou fib optik pou yon ekstansyon pou rive nan siyal. Media konvètisè distans transmisyon jiska 120KM. Ploge-ak-jwe konsepsyon, fasil enstale. Li ka itilize kòm kanpe-pou kont li, oswa monte nan 2U 14 plas medya konvètisè chasi ak ekipman pou pouvwa santralize. Karakteristik • 1000Mbps Ethernet RJ45 SFP Media konnvètè • Mwatye o ...
  • 100Mbps SFP Media Converter  ZJ-1100SFP

    100Mbps SFP Media konnvètè ZJ-1100SFP

    100Mbps Ethernet RJ45 SFP Media konnvètè konvèti 100BASE-FX fib nan 100Base-TX medya kwiv oswa vis vèrsa. Bay yon solisyon fasil ak ékonomi ajou yon rezo kwiv ki baze sou fib optik pou yon ekstansyon pou rive nan siyal. Media konvètisè distans transmisyon jiska 120KM. Ploge-ak-jwe konsepsyon, fasil enstale. Li ka itilize kòm kanpe-pou kont li, oswa monte nan 2U 14 plas medya konvètisè chasi ak ekipman pou pouvwa santralize. Karakteristik • 100Mbps Ethernet RJ45 SFP Media konnvètè • Mwatye oswa ...
  • 100Mbps Single Fiber Media Converter ZJ-3100AB

    100Mbps Single Fib Media konnvètè ZJ-3100AB

    10 / 100M Fib Media konnvètè konvèti 100BASE-FX fib nan 100Base-TX medya kwiv oswa vis vèrsa. Bay yon solisyon fasil ak ékonomi ajou yon rezo kwiv ki baze sou fib optik pou yon ekstansyon pou rive nan siyal. Media konvètisè distans transmisyon jiska 120KM. Ploge-ak-jwe konsepsyon, fasil enstale. Li ka itilize kòm kanpe-pou kont li, oswa monte nan 2U 14 plas medya konvètisè chasi ak ekipman pou pouvwa santralize. Karakteristik • 1 Port 10 / 100M Media konnvètè, Single Mode Single Fib • Mwatye oswa ful ...
  • 100Mbps Dual Fiber Media Converter  ZJ-1100S-25

    100Mbps Doub Fib Media konnvètè ZJ-1100S-25

    10 / 100M Fib Media konnvètè konvèti 100BASE-FX fib nan 100Base-TX medya kwiv oswa vis vèrsa. Bay yon solisyon fasil ak ékonomi ajou yon rezo kwiv ki baze sou fib optik pou yon ekstansyon pou rive nan siyal. Media konvètisè distans transmisyon jiska 120KM. Ploge-ak-jwe konsepsyon, fasil enstale. Li ka itilize kòm kanpe-pou kont li, oswa monte nan 2U 14 plas medya konvètisè chasi ak ekipman pou pouvwa santralize. Karakteristik • 1 Port 10 / 100M Media konnvètè, Single Mode Doub Fib • Mwatye oswa plen ...
  • 2 Ports Ethernet to Fiber Media Converter ZJ-100102-25

    2 pò Ethernet Fibre konnvètè ZJ-100102-25

    10 / 100M Fib Media konnvètè konvèti 100BASE-FX fib nan 100Base-TX medya kwiv oswa vis vèrsa. Bay yon solisyon fasil ak ékonomi ajou yon rezo kwiv ki baze sou fib optik pou yon ekstansyon pou rive nan siyal. Media konvètisè distans transmisyon jiska 120KM. Ploge-ak-jwe konsepsyon, fasil enstale. Li ka itilize kòm kanpe-pou kont li, oswa monte nan 2U 14 plas medya konvètisè chasi ak ekipman pou pouvwa santralize. Spesifikasyon • 10 / 100M 2 Port Ethernet Fibre konnvètè • Mwatye oswa plen d ...
  • 1000Mbps Single Fiber Media Converter ZJ-GS03A/B

    1000Mbps Single Fib Media konnvètè ZJ-GS03A / B

    10/100 / 1000M Fib Media konnvètè konvèti 1000BASE-FX fib 1000Base-TX medya kwiv oswa vis vèrsa. Bay yon solisyon fasil ak ékonomi ajou yon rezo kwiv ki baze sou fib optik pou yon ekstansyon pou rive nan siyal. Media konvètisè distans transmisyon jiska 120KM. Ploge-ak-jwe konsepsyon, fasil enstale. Li ka itilize kòm kanpe-pou kont li, oswa monte nan 2U 14 plas medya konvètisè chasi ak ekipman pou pouvwa santralize. Karakteristik • 10/100 / 1000M Media konnvètè, Single Mode Single Fib • Mwatye o ...
  • 1000Mbps Dual Fiber Media Converter ZJ-GS-03

    1000Mbps Doub Fib Media konnvètè ZJ-GS-03

    10/100 / 1000M Fib Media konnvètè konvèti 1000BASE-FX fib 1000Base-TX medya kwiv oswa vis vèrsa. Bay yon solisyon fasil ak ékonomi ajou yon rezo kwiv ki baze sou fib optik pou yon ekstansyon pou rive nan siyal. Media konvètisè distans transmisyon jiska 120KM. Ploge-ak-jwe konsepsyon, fasil enstale. Li ka itilize kòm kanpe-pou kont li, oswa monte nan 2U 14 plas medya konvètisè chasi ak ekipman pou pouvwa santralize. Karakteristik • 10/100 / 1000M Media konnvètè, Single Mode Doub Fib • Mwatye oswa ...
  • 2U 16 Slots Rack Mount Chassis

    2U 16 fant etajè mòn chasi

    2U 16 Chasi Chasi ka akomode yon konbinezon de jiska 16 moso nan modil videyo ak modil videyo / done. AC110 / 220V switch mòd pouvwa Pwovizyon pou (SMPS) konsepsyon se travay fè modil k ap travay poukont posib san entèferans soti nan yon are pouvwa ak echèk lòt modil 'nan chasi a. Segondè fyab ak estabilite nan chak modil yo reyalize. Karakteristik • 2U 16 fant Chasi pou Media konnvètè • Adopte Doub Pwovizyon pou pouvwa, li ta amelyore fyab la nan la ...
  • 2U 14 Slots Rack Mount Chassis

    2U 14 fant etajè mòn chasi

    2U 14 fant chasi ka akomode 14 kouche nan 10 / 100M oswa 10/100 / 1000M konvètisè medya pou kont li. AC110 / 220V switch mòd pouvwa Pwovizyon pou (SMPS) konsepsyon se travay fè modil k ap travay poukont posib san entèferans soti nan yon are pouvwa ak echèk lòt modil 'nan chasi a. Segondè fyab ak estabilite nan chak modil yo reyalize. Karakteristik • 2U 14 fant Chasi pou Media konnvètè • Adopte Doub Pwovizyon pou pouvwa, li ta amelyore fyab la nan etajè a • Sup ...