2 pò Ethernet Fibre konnvètè ZJ-100102-25

2 pò Ethernet Fibre konnvètè ZJ-100102-25

Kout deskripsyon:


Pwodwi detay

Pwodwi Tags

10 / 100M Fib Media konnvètè konvèti 100BASE-FX fib nan 100Base-TX medya kwiv oswa vis vèrsa. Bay yon solisyon fasil ak ékonomi ajou yon rezo kwiv ki baze sou fib optik pou yon ekstansyon pou rive nan siyal. Media konvètisè distans transmisyon jiska 120KM. Ploge-ak-jwe konsepsyon, fasil enstale. Li ka itilize kòm kanpe-pou kont li, oswa monte nan 2U 14 plas medya konvètisè chasi ak ekipman pou pouvwa santralize.

Espesifikasyon

• 10 / 100M 2 Port Ethernet Fibre konnvètè Media

• Mwatye oswa plen duplex oto-negosyasyon

• 10/100 Mbps oto-negosyasyon pou pò kwiv

• Auto MDI / MDI-X pou pò kwiv

• Respekte IEEE 802.3u, IEEE 802.3X, IEEE 802.3

• Sipò lyen fay Pase Atravè fonksyon

• Plug-and-play enstalasyon

• Pwolonje distans rezo a jiska 100 km

• SC / FC / ST pò fib si ou vle, WDM

• Èske yo ka bati nan 2U 14 plas medya konvètisè chasi

Espesifikasyon

  Non pwodwi  10 / 100M 2 Port Ethernet Fib Media konnvètè (Single Fib Doub Fib)
  Modèl pwodwi  ZJ-100102-25
  Estanda konfòme yo  IEEE802.3 / u / z / ab, 10Base-T, 100Base-TX 1000Base-TX
  Entèfas  RJ-45: 2 × 10 / 100Base-TX Fib: 1 × 10 / 100Base-FX (ST / SC / FC Connector)
  Rezo Medya  10BASE-T: Cat3,4,5 UTP (≤100 mèt) 100BASE-TX: Cat5 oswa pita UTP (≤100 mèt) 1000BASE-TX: Cat6 oswa pita UTP (≤100 mèt)
  Fib Media  Multi-mòd: 2KMSingle-mòd: 25/40/60 / 80KM
 Kab optik  UTP: cat.5 / cat.6(Distans Max 100mFib (Single Mode): 8 / 125,8,7 / 125,9 / 125,10 / 125
  Kontwòl Flow  Full-duplexIEEE802.3x Kontwòl Flow Half-duplex kontwòl koule kontrè
 Transmisyon Distans  Single mòd 20-100km
  Pouvwa  DC5V1A
  Konsomasyon  <5w
  Travay Anviwònman  Travay tanperati: -3060 ℃; Tanperati Depo: -3575 ℃Imidite relatif: 5% ~ 95% (pa gen kondansasyon)
   Koki  Fè
  Lis anbalaj  Medya konnvètè × 1 PC / pè Adaptè pouvwa × 1 PC / pè Manyèl itilizatè × 1 PC

Sètifika bon jan kalite × 1 PC

Kat garanti × 1 PC

  MTBF  300,000 èdtan
  Pwa & Gwosè  Pwodwi Pwa: 0.7KG Gwosè pwodwi (L × W × H): 11cm × 7cm × 2.5cm
  Garanti  3-ane

  • Previous:
  • Pwochen:

  • Ekri mesaj ou isit la epi voye li ban nou