1000M Media konnvètè

  • 100Mbps Single Fiber Media Converter ZJ-3100AB

    100Mbps Single Fib Media konnvètè ZJ-3100AB

    10 / 100M Fib Media konnvètè konvèti 100BASE-FX fib nan 100Base-TX medya kwiv oswa vis vèrsa. Bay yon solisyon fasil ak ékonomi ajou yon rezo kwiv ki baze sou fib optik pou yon ekstansyon pou rive nan siyal. Media konvètisè distans transmisyon jiska 120KM. Ploge-ak-jwe konsepsyon, fasil enstale. Li ka itilize kòm kanpe-pou kont li, oswa monte nan 2U 14 plas medya konvètisè chasi ak ekipman pou pouvwa santralize. Karakteristik • 1 Port 10 / 100M Media konnvètè, Single Mode Single Fib • Mwatye oswa ful ...
  • 100Mbps Dual Fiber Media Converter  ZJ-1100S-25

    100Mbps Doub Fib Media konnvètè ZJ-1100S-25

    10 / 100M Fib Media konnvètè konvèti 100BASE-FX fib nan 100Base-TX medya kwiv oswa vis vèrsa. Bay yon solisyon fasil ak ékonomi ajou yon rezo kwiv ki baze sou fib optik pou yon ekstansyon pou rive nan siyal. Media konvètisè distans transmisyon jiska 120KM. Ploge-ak-jwe konsepsyon, fasil enstale. Li ka itilize kòm kanpe-pou kont li, oswa monte nan 2U 14 plas medya konvètisè chasi ak ekipman pou pouvwa santralize. Karakteristik • 1 Port 10 / 100M Media konnvètè, Single Mode Doub Fib • Mwatye oswa plen ...